4 talande vänner
Datum: 22/10 Tid: 18:00Välkommen till 4 talande vänner – Sandviken 22 Oktober
Tisdag, 22 oktober 2019 klockan 18:00
Folkets hus - Teatern, Köpmangatan 5-7, Sandviken
Tillsammans ger vi dig en inspirerande föreläsning om humörträning, våga tänka stort och personligt ledarskap. Det blir en härlig helkväll med högt tempo, mycket energi och flera konkreta verktyg som du kan använda direkt i vardagen.
Föreläsningen är perfekt för dig som:
◉ Står inför en utmaning, målsättning eller förändring.
◉ Vill förstå vilka faktorer som kan få dig att må bättre och samtidigt träna dem.
◉ Vill bli bättre på att leda dig själv och genomföra de förändringar du vill.
Vi ses i Sandviken
Titti Schultz, Jesper Caron, Eric Thyrell och Torkild Sköld
Föreläsningen börjar kl. 18:00 och varar till cirka 21:45.
Specialerbjudande för medlemmar i effectplus.se
Ange rabattkod ”effectplus” vid bokning så erhålls 100 kr i rabatt per biljett.
Ref. Torkild
Boka direkt på länken här:
https://magnetevent.se/Event/fyra-vanner---kommunikation-i-vardagen-humortraning--personligt-ledarskapsandviken-22a-oktober-30899/?utm_source=fb-2xl&utm_medium=fb-2xl&utm_campaign=fb-2xl&utm_content=TEXT1_Collage&fbclid=IwAR1TPTSG12xfMBn3Yx7h5qb_tRiRWGFBNRAXqaZLq3a4gyO4Ew_N1F76q6Y
Läs mer om kvällens innehåll
Konferencier för kvällen är fantastiska Titti Schultz.
Eric Thyrell inspirerar dig att våga tänka stort. Perfekt för dig som står inför en utmaning, målsättning eller förändring.
Torkild Sköld delar med sig av sina erfarenheter och verktyg för att bygga upp ett starkare personligt ledarskap och ett mer framgångsrikt eget liv.
Jesper Caron tar dig med på en resa i humörets värld och delar med sig av ett antal verktyg för att träna upp ditt humör.
Jag vill delta i detta evenemang!
